Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 88x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ábelův mlýn

Restaurace se nachází v Českém ráji, v malebném údolí řeky Jizery, nedaleko zámku Hrubý Rohozec. Návštěvníci si v restauraci pochutnají na tradiční poctivé české kuchyni s důrazem na regionální produkty a čerstvé sezónní suroviny. Ochutnáte tak například místní lažanské mošty, rohozecké pivo nebo třeba jehněčí z nedalekých farem. Jídelní lístek se obměňuje v závislosti na sezóně a nabídce dodavatelů dvakrát týdně. 

Restaurace je celá nekuřácká, k dispozici je i příjemné letní venkovní posezení. V restauraci vám rádi připraví i rauty, svatby nebo jakékoliv další akce.  

Pozor! Nově je v Dolánkách zákaz stání mimo vyhrazená parkoviště, proto parkujte na velkém parkovišti u Dlaskova statku. Od května bude k dispozici "revitalizované" parkoviště pro cca 8 aut na pozemku restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi milá a ochotná obsluha, klidné domácí prostředí, velké plus je, že celá restaurace je nekuřácká. Jídlo bylo naprosto skvělé, měli jsme jelena, saláty a Tatarák a vše bylo naprosto dokonalé.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Potěšilo nás domácké prostředí, milý personal, jídlo bylo velmi dobré, dostali jsme opravdu velké porce. Příště spojíme návštěvu restaurace i s procházkou v okolí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kaldoun byl vynikající. Pečené stehno už tak skvělé nebylo, ale bylo dobré. V zimě, pokud se netopí v krbu, tak hlavními dveřmi táhne. návštěvu budu příležitostně opakovat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO