Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 93x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ábelův Mlýn

Restaurace se nachází v Českém ráji, v malebném údolí řeky Jizery, nedaleko zámku Hrubý Rohozec. Návštěvníci si v restauraci pochutnají na tradiční poctivé české kuchyni s důrazem na regionální produkty a čerstvé sezónní suroviny. Ochutnáte tak například místní lažanské mošty, rohozecké pivo nebo třeba jehněčí z nedalekých farem. Jídelní lístek se obměňuje v závislosti na sezóně a nabídce dodavatelů dvakrát týdně. 

Restaurace je celá nekuřácká, k dispozici je i příjemné letní venkovní posezení. V restauraci vám rádi připraví i rauty, svatby nebo jakékoliv další akce.  

Pozor! Nově je v Dolánkách zákaz stání mimo vyhrazená parkoviště, proto parkujte na velkém parkovišti u Dlaskova statku. Od května bude k dispozici "revitalizované" parkoviště pro cca 8 aut na pozemku restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ábelův mlýn nikdy nezklame. Příjemné posezení - skoro až domácí atmosféra. Vynikající & krásně servírované jídlo, sympatická a ochotná obsluha. Ceny v této restauraci vás navíc velmi mile překvapí. Sem se budeme vždycky vracet!
Restaurace Ábelův Mlýn Restaurace Ábelův Mlýn
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Po dlouhe dobe jsme s pritelkyni zajeli do Abelova mlyna na obed. Jako vzdy je tady nutna rezervace. Dali jsme si obalovane zampiony a ja si dal specle s omackou, jidlo dobre. Je tu v kazdem pripade prijemne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mňam.. velmi příjemné.. po všech stránkách.. doporučuji!!
Restaurace Ábelův Mlýn
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO