Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace 7 Tacos Steak & Grill

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hovězí consomme bylo výtečné. Masové knedlíčky poctivé,chuť super,polévka silné chuti. Hodně kořenové zeleniny na nudličky (mrkev,celer). Přes poledne restaurace plná.
Restaurace 7 Tacos Steak & Grill
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí i personál. Necekali jsne dlouho, ale restaurace nebyla moc obsazena. Jídlo nám chutnalo. Steak výborný. Dobrá dostupnost mhd. Doporucuji vyzkouset.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel v nabídce jen jeden steak a musim říci že ne moc dobře připraven, možná jiná jidla OK.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Takos má příjemné prostředí, ochotný personál a i zajímavý výběr z jídelního lístku, ale bohužel obědové menu bylo v půl 14 oschlé, malá porce a víc to připomínalo školní jídelnu za cenu restaurace. Oběd tedy více NE.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívila jsem restauraci během obědového menu s moji rok a půl starou dcerou a kamarádkou. Velmi příjemné prostředí a malý uzavřený dětský koutek, který určitě přišel vhod. Obědové menu podáváno ve třech variantách jako švédský stůl, takže si naberete, kolik sníte a hlavně je to rychlé, když potřebujete jen rychlý teplý oběd. Milá obsluha. Voda v rámci oběda na stole.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá možnost výběru jídla ze tří poledních menu a jídelního lístku. Obě možnosti patří k dobrým. Je pravdou, že po výrazném zdražení v nedávné době (o cca 34%) se lze najíst na podobné úrovni v okolí za méně peněz.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Kvalitní kuchyně za dobrou cenu. Tedy alespoň denní menu. Říká se, že podle César salátu se pozná dobrá restaurace a Tacos jí bezesporu je. Škoda jen, že zaměstnává lidi, na kterých je vidět absolutní nezájem.
Celkově
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Velké překvapení. Původně asi loby hotelu, kde prostředí působí hrozně vyumělkovaně a uměle. Personál však neoplývá ani přirozeným, ani uměle americkým úsměvem, ale zcela přirozeně zpruzele. Pak ani jídlo (které bylo jinak naprosto v pořádku) moc nechutná.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO