Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 317x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

500 Restaurant „Pětistovka“

Přehled hodnocení
89% celkově
88% personál
86% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 157x
4 123x
3 16x
2 0x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
O naší rezervaci skrz Restu nikdo v restauraci nevěděl, naštěstí bylo volné místo. Prostředí moc hezké a originální, personál příjemný, ale tak normálně, žádný extra velký zájem nebo nadšení. Oceňuji originální jídelní lístek, jídlo bylo velice dobré, ale do označení "top" mu ještě kousek chybí. Už jsem v této cenové kategorii jedla lépe. Celkově příjemný zážitek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
500 Restaurant „Pětistovka“ je naše oblíbená, vaří výborné jídlo za ještě rozumné ceny. Prostředí je originální s fiatem 500 v interiéru. Doporučuji rizoto z červené řepy s kachními prsy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s příjemným, milým, ochotným a vtipným personálem, jídlo bylo dobré, víno - také velmi dobré a cenově dostupné, ocenily jsme nekuřácké prostředí. Židle po delším sezení méně pohodlné, ale to může být subjektivní pocit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na uvítací oběd pro nové kolegy jsme vybrali "Pětistovku" a myslím, že udělala dobrý dojem. Všichni si jídlo pochvalovali, jenom koprovka prý byla o něco víc kyselá než "od maminky"...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace zaujme svým originálním interiérem, obsluhou v zajímavých uniformách a jednoznačně neobyčejnou nabídkou jídel. Příjemné prostředí pro večeři ve dvou. Jediné, co bych navíc ocenila, větší nabídku bezmasých jídel.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Pětistovce je příjemné prostředí a fajn kuchyně. Dali jsme si pizzu, tam není co vytknout. Velká pochvala za Matušku na pípě. Celkově spokojenost. Určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci určitě doporučuji. Dnešní polední menu bylo opravdu výborné Pečená vepřová krkovice s marmeládou z červeného zelí a bramborovými knedlíky s restovanou cibulkou - česká klasika :-) Personál je taky moc milý
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
super lokalita, hrozně krásný interiér a výborné jídlo. Určitě ještě někdy ráda zavítám na výbornou pizzu a choťově zajímavé pivo Matuška. Jediné mínus snad za né úplně usměvavou a ochotnou obsluhu, ale to se dá vzhledem k plné restauraci pochopit:)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO