Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 318x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

500 Restaurant „Pětistovka“

Restaurant se nachází v místě a domě, kde od roku 1920 byla vždy hospoda nebo hostinec se jménem U Písecké brány. V roce 2011 jsme prostor kompletně zrekonstruovali na moderní podnik v industriálním designu interiéru a zrenovovali letní zahrádku. Název Pětistovka vznikl z nápadu zaparkovat krásný starý žlutý Fiat 500 přímo nad bar. Dominantou našeho podniku je způsob nabídky jídel, nemusíte se trápit při pročítání obsáhlého jídelního lístku, jídla psaná křídou na tabulích jsou připravena podle sezonních produktů, z kvalitních a čerstvých potravin. Na své si přijdou jak gurmáni steaku, burgeru a čerstvé ryby, tak i milovníci čerstvé pasty. Nechybí ani nabídka originální pizzy. Pořádáme i různé tematické akce a degustační večery, nechybí živá hudba, za zmínku stojí oblíbená zabijačka, husí hody, silvestrovské odpoledne atd. Restaurace má patro, kde je povoleno kouření až v odpoledních hodinách, jinak je nekuřácká. Nabízíme i rozvoz jídel po celé Praze.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemná restaurace, moc příjemný personál a dobrá dostupnost. Na tuto lokalitu a na kvalitu jídla a pití i docela slušné ceny. Ideální podnik na posezení s přáteli, na pracovní schůzku i na romantické rande:)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
O naší rezervaci skrz Restu nikdo v restauraci nevěděl, naštěstí bylo volné místo. Prostředí moc hezké a originální, personál příjemný, ale tak normálně, žádný extra velký zájem nebo nadšení. Oceňuji originální jídelní lístek, jídlo bylo velice dobré, ale do označení "top" mu ještě kousek chybí. Už jsem v této cenové kategorii jedla lépe. Celkově příjemný zážitek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO