Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

2M´s ALOHA cocktail & café bar

2M´s ALOHA cocktail & café bar je podnik v samém centru Brna. Jedinečná atmosféra, příjemné posezení, milá obsluha, skvělé koktejly, obědové saláty, toasty. Starat se o Vás budou profesionální barmani s nabídkou 300 míchaných drinků.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměrný bar v centru. Ničím neurazí, ale ani nenadchne. Co se týká drinků, chutné a dobré. Velmi chválím Bloody Mary, kterou připravují velmi dobře. Obsluha příjemná a docela rychlá. Musím uznat, že barman koktejly míchat opravdu umí. Takže doporučuji.
2M´s ALOHA cocktail & café bar 2M´s ALOHA cocktail & café bar
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemné místo, kde vám nachystají super koktejl dle vaší chuti. Měli jsme štěstí na počasí a seděli jsme venku na zahrádce, kterou hodnotím na jedničku. Dále hodnotím velice pozitivně i obsáhlý lístek, ze kterého si vybere opravdu každý. Alohu můžu jen doporučit, určitě přijdeme znovu. Děkujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrý bar ve skvělé lokalitě v centru města! Široká nabídka koktejlů, rumů a alkoholu všeho druhu. Příjemná obsluha a dostatek míst k sezení včetně letní zahrádky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO