Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace 20 Pip Craft Pub

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
I chose the pub because of its location. The location is excellent, right at Namesti Miru. The inside is spacious and has an interesting arrangement, not your typical pub. My friend recommended me this place because of its beer menu that offers different kinds of beer. The big disadvantage of this place is that they don't serve food, which is a shame. So eat before you come or don't come here hungry. One of my friends was hungry and asked if he could order a pizza from outside and eat there. But they didn't allow it.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
Personal nevedel, ze mam rezervaci. Jsou to trochu geekove, ale to k tomu asi patri. Spousta druhu piva, spravne vychlazene, super poloha podniku. Jidlo nemaji, platba kartou, ale dyska jen cash.
Restaurace 20 Pip Craft Pub
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Sice zde najdete na čepu spoustu druhů piv, ale chybí zde alespoň základní pochutiny k pivu jako třeba nakladaný hermelin. Tlaskat se chipsama neni zrovna ono.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice zajímavý podnik - pivní bar s nabídkou až 21 druhů piv na pípě od malých pivovarů většinou z České republiky. Prostor podniku je rozdělen do dvou pater. Výhodou je blízkost metra - Náměstí Míru.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO