Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace 20 Pip Craft Pub

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace 20 Pip Craft Pub Restaurace 20 Pip Craft Pub Restaurace 20 Pip Craft Pub Restaurace 20 Pip Craft Pub
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Velký výběr piv a výborná poloha - to je asi jediné plus. Podnik bez atmosféry a personál o čepovaném pivu neví naprosto nic. K jídlu si tady nic nedáte - pouze chipsy,ořechy, tyčinky atd.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobrý výběr/mix piv, který se často obměňuje. Příjemné a poměrně klidné prostředí. Obsluha trochu zaražená, nekomunikativní, snad nějací cizinci. Objednávku zvládne, přinese, zaplatíte... ale o pivech toho zřejmě moc (nic) nevědí, takže nějaké dobré doporučení, co si z nabídky dát nečekejte.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dostat v Praze exotické pivo (chápejte něco jiného než ležák plzeňského typu) není takový problém, ale najít místo kde Vám ho načepují je o něco složitější. Zde najdete výběr 21 piv a to čepovaných. Od IPA, přes APA po Imperial Stout. Než pivnici navštívíte buďte si jistí, že jste jedli předem - zde se nevaří, pouze užívá dobré pivo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
love the location of this pub which is right at Namesti Miru. It's very convenient to schedule meeting here either for personal or business purposes. It would be much better if they serve food there.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá moderní pivnice s nabídkou až 20ti piv na pípách. Piva jsou z malých pivovarů a jejich nabídka se s vytočením sudu stále mění. Jsou tam k dostání i sezonní piva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
I chose the pub because of its location. The location is excellent, right at Namesti Miru. The inside is spacious and has an interesting arrangement, not your typical pub. My friend recommended me this place because of its beer menu that offers different kinds of beer. The big disadvantage of this place is that they don't serve food, which is a shame. So eat before you come or don't come here hungry. One of my friends was hungry and asked if he could order a pizza from outside and eat there. But they didn't allow it.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO