3 fotky

2 Pazzi Restaurant

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Hodnocení 2 Pazzi Restaurant

 • Celkem:
 • Jídlo: 5
 • Personál: 5
 • Prostředí: 4

Had the Autumn full flavour festival menu for lunch. Easily the best meal I've had in Prague this year. Andrea explained the how the dishes were prepared and allowed us to ask any questions we wanted. The risotto mixed with pumpkin and soft Italian cheese starter was very nice. Perfect portion size for me but on the large side for my wife. The main course of Wild Boar (marinated for 24 hours) on a polenta base with rocket and I ate without the need for a knife as the meat fell into delicious pieces. Dessert was homemade fig ice cream on a fig. I finished off with an Italian Presso coffee. Excellent meal made special by the attention of Andrea who was also serving others. I would go back during an evening for more ambience. Only 3 tram stops from IP Pavlova. Fully recommend 2Pazzi to anybody looking for Northern Italian regional food.

 • Celkem:
 • Jídlo: 5
 • Personál: 5
 • Prostředí: 4

Navštívili jsme restauraci v rámci festivalu Mléko na talíři a byli jsme maximálně spokojeni. Příjemné prostředí, velmi chutné pokrmy z kvalitních surovin - špagety u předkrmu byly domácí výroby, jako hlavní chod servírovali filet z tresky, který se rozplýval na jazyku, k tomu krásně zelená "křupavá" brokolice. A domácí zmrzlina s lesním ovocem jako dezert byla moc příjemnou tečkou. Velké plus má restaurace za kávu - osobně jsem ochutnala espresso a nelze než doporučit - konzistence emulze a krásná krémová pěna na povrchu. Restaurace sice není přímo v centru Prahy, ale za návštěvu určitě stojí.

 • Celkem:
 • Jídlo: 4
 • Personál: 1
 • Prostředí: 4

Musím říct,že tak hroznou obsluhu jsme ještě nezažili, slečna po nás vyžadovala voucher tak jsem jí řekla,že jsme rezervovali přes ala karte a žádný voucher nemáme tak mi odpověděla,že to by mohl říct každý, následně si to zřejmě vyjasnila s majitelem, protože při placení již voucher nevyžadovala a sleva 15% byla započítána. Tímto mě tedy šokovala aniž bych ještě otevřela jídelní lístek, následovalo to,že při objednání vůbec netušila jaká jídla jsou v jídelním lístku, takže jsme jí vše museli ukazovat prstem, vrchol všeho byl to, že víno hledala asi 10 minut a přišla nám to dvakrát říct,že ho nemůže najít, následně ho našla otevřela za barem přinesla ke stolu otevřené víno bez korku, začala nalívat manželovi který se dotázal kde je korek tak řekla,že ho vyhodila,že láhev zakryje utěrkou nalévala dále až po okraj tak jí manžel říká,že chtěl ochutnat což jí nějak nezastavilo v tom,že nalila sklenici skoro vrchovatou i mně. Naprostá blbka. To,že se pak byla 10x ptát jestli je vše v pořádku už jsem ani nevnímala. A teď k jídlu-parmská šunka s pyré z fíků ok, pstruk moc dobrý, dýňová polévka s mušlemi ok, těstoviny moc dobré. Jídlo bylo maličko méně solené,ale chuťově v pořádku. Majitel omlouval servis tím,že je tam teprve dva dny, což je sice fajn,ale když nic jiného tak snad se víno otevírá před hostem a nechá se ho ochutnat by slečna měla znát. Večeři jsme měli tedy zkaženou těmito zážitky již od počátku a víckrát již restauraci zřejmě nenavštívíme s tímto servisem tam nemůže ani delší dobu restaurace vydržet což mě vzhledem k majitelům mrzí, ale servis dělá zkrátka hodně.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace