Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

2 Pazzi Restaurant

Restaurace s nabídkou italské i mezinárodní kuchyně, vín, destilátů a koktejlů. Rovněž výběr nealkoholických nápojů je široký. K dispozici je nekuřácký salonek a dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Musím říct,že tak hroznou obsluhu jsme ještě nezažili, slečna po nás vyžadovala voucher tak jsem jí řekla,že jsme rezervovali přes ala karte a žádný voucher nemáme tak mi odpověděla,že to by mohl říct každý, následně si to zřejmě vyjasnila s majitelem, protože při placení již voucher nevyžadovala a sleva 15% byla započítána. Tímto mě tedy šokovala aniž bych ještě otevřela jídelní lístek, následovalo to,že při objednání vůbec netušila jaká jídla jsou v jídelním lístku, takže jsme jí vše museli ukazovat prstem, vrchol všeho byl to, že víno hledala asi 10 minut a přišla nám to dvakrát říct,že ho nemůže najít, následně ho našla otevřela za barem přinesla ke stolu otevřené víno bez korku, začala nalívat manželovi který se dotázal kde je korek tak řekla,že ho vyhodila,že láhev zakryje utěrkou nalévala dále až po okraj tak jí manžel říká,že chtěl ochutnat což jí nějak nezastavilo v tom,že nalila sklenici skoro vrchovatou i mně. Naprostá blbka. To,že se pak byla 10x ptát jestli je vše v pořádku už jsem ani nevnímala. A teď k jídlu-parmská šunka s pyré z fíků ok, pstruk moc dobrý, dýňová polévka s mušlemi ok, těstoviny moc dobré. Jídlo bylo maličko méně solené,ale chuťově v pořádku. Majitel omlouval servis tím,že je tam teprve dva dny, což je sice fajn,ale když nic jiného tak snad se víno otevírá před hostem a nechá se ho ochutnat by slečna měla znát. Večeři jsme měli tedy zkaženou těmito zážitky již od počátku a víckrát již restauraci zřejmě nenavštívíme s tímto servisem tam nemůže ani delší dobu restaurace vydržet což mě vzhledem k majitelům mrzí, ale servis dělá zkrátka hodně.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO