4 fotky

Pivnice Dva Blázni na poličce

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pivnice Dva Blázni na poličce

Malebná pivnice 2 Blázni na poličce se nachází na začátku ulice Lidická 5, 50 metrů od Moravského náměstí. Dávají si tu záležet nejen na své jedinečné atmosféře, ale táke na skvěle načepovaném českém ležáku na hladinku, ke kterému si můžete nabídnout výborné pivní pochutiny a kde vás vždy rád uvítá vlídný personál.

Na čtyřech pípách je stále k dispozici vynikající Polička Hradební 10°tmavá, Otakar 11°, Záviš 12° filtrovaný a výborný Pelhřimovský Poutník extra hořký doublechmel 12°. Sudy s pivem jsou umístěny v chladícím boxu, kde je maximální teplota 7 °C. Pečlivě ošetřený pivní mok putuje k pípě dochlazovaným pivním vedením pythonem a je ještě dochlazován pod pípou aby bylo pivo čerstvé až do posledního loku.

Kapacita je 60 míst rozdělených ve 3 místnostech které jsou vybaveny odsáváním, klimatizací a wifi. Klidně můžete přijít sami nebo i s více přáteli. Můžete tu oslavit svá malá každodenní vítězství, anebo vám připraví pohoštění pro oslavu narozenin.


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace