Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice Dva Blázni na poličce

Malebná pivnice 2 Blázni na poličce se nachází na začátku ulice Lidická 5, 50 metrů od Moravského náměstí. Dávají si tu záležet nejen na své jedinečné atmosféře, ale táke na skvěle načepovaném českém ležáku na hladinku, ke kterému si můžete nabídnout výborné pivní pochutiny a kde vás vždy rád uvítá vlídný personál.

Na čtyřech pípách je stále k dispozici vynikající Polička Hradební 10°tmavá, Otakar 11°, Záviš 12° filtrovaný a výborný Pelhřimovský Poutník extra hořký doublechmel 12°. Sudy s pivem jsou umístěny v chladícím boxu, kde je maximální teplota 7 °C. Pečlivě ošetřený pivní mok putuje k pípě dochlazovaným pivním vedením pythonem a je ještě dochlazován pod pípou aby bylo pivo čerstvé až do posledního loku.

Kapacita je 60 míst rozdělených ve 3 místnostech které jsou vybaveny odsáváním, klimatizací a wifi. Klidně můžete přijít sami nebo i s více přáteli. Můžete tu oslavit svá malá každodenní vítězství, anebo vám připraví pohoštění pro oslavu narozenin.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
bylo příjemné posezení
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Klasicka pivnice s dobrym pivem a chutovkami k nemu. Kuracka. Osobity interier.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO