Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 27x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

12° Restaurant

Přehled hodnocení
79% celkově
79% personál
87% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 13x
3 5x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Včerejší návštěva restaurace bohužel potvrdila záporné recenze. O potvrzené rezervaci z Restu nevěděli! A říkali, že je to blbá aplikace, co nefunguje. Nikdy nikde jsem němel stejný problém. Jeden volný stůl našli - 20 minut čekání na objednání piva - stůl hned u baru! Pak následná omluva od servírky, že si lidé dnes objednávají blbosti a nestíhá! Po jednom pivu jsme raději zaplatili a odešli do nejmenované restaurace v pivovaru, kde bylo vše naprosto perfektní!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost, určitě jedná z nejlepších restaurací v centru města Plzně. Výborné jídlo, lahodné pivo, příjemný a pozorný personál. Nelze jinak než doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byť jsem rezervaci do této restaurace přes Restu udělal před 10 dny, nikdo o nás nevěděl a že prý rezervace takto u nich moc nefungují a máme si příště volat. Restu používám pravidelně a právě proto, abych volat nemusel. Takže když se to zde vyřeší, budu rád. Už v minulosti se nám to zrovna tady stalo. Jinak jídlo v pohodě. Obsluha, díky návalu, moc nestíhala a dlouho jsme celkem čekali na pití, takže dneska celkový zážitek takový vlažný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci jsme byli již dříve, nyní se jídlo velmi zlepšilo. Je tu skvělé pivo a hezké posezení. Obsluha nás trochu zklamala, čekací doba na pití je občas dost dlouhá.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné posezení, milá a profesionální obsluha a k tomu jídlo, které nikdy nezklame. Pro mě určitě jedna z nejlepších restaurací nejen v Plzni. Doporučuji :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Výborné místo a prostředí v centru města, výborné pivo i jídlo, jen stále ten boj s obsluhou... V půl 12 nás vyhodí ze zahrádky pod markýzou, že už to chtějí sbalit, posadí nás na lavice. A ve 12 když dopíjim poslední centimetr piva přijde abych si to přelil do kelímku aby si mohla vzít ten půllitr... Chtělo by to malinko zapracovat na úrovni, protože jinak výborná restaurace si takto zbytečně škodí...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes super rychla obsluha,vyborne pivo - jak Prazdroj,tak Gambrinus nefiltr. Domaci bramburky jsou super,prijemne prostredi zahradky. Oteviraci doba v tydnu do pulnoci je tak akorat.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Bohužel musím ohodnotit záporně. Víno Fangalo, které si často v restauracích objednávám, tady rozhodně nechutnalo tak, jak má. Vzhledem k vysoké ceně bych očekávala jistou kvalitu, ale bohužel. Při placení se nám na našem účtu objevily položky, které si nikdo z naší skupinky neobjednával, které jsme ovšem museli zaplatit. A vrchol byl, když si číšník spletl účty, nechal mě zaplatit jiný účet se slovy, že mi pak rozdíl vrátí, samozřejmě už mi nic nevrátil!
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná zahrádka, bohužel čekací doba na předkrm téměř 45 min v době, kdy byla restaurace prázdná a venkovní sezení obsazeno max z 50%. Neumím si představit čekací dobu při plné obsazenosti. Z tohoto důvodu nelze doporučit. Je to velká škoda neboť jídlo bylo opravdu dobré.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO