Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 28x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

12° Restaurant

Restaurace a pivnice 12 - historický objekt v jedné z nejhezčích částí Plzně Kopeckého Sadech, přímo naproti Měšťanské Besedě.Stylově upravený interiér nabízí posezení pro 80 zákazníků a salonek pro cca 30 osob, letní trerasa pak nabízí cca 150 míst pod vzrostlými kaštany. S radostí Vám připraví jídla tradiční české kuchyně v moderním pojetí. Interiér dekoruje zbylá část historických parkánových hradeb, které na úrovni "zeleného prstenu" označovaly hranici města.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci doporučujeme, neměli jsme žádný problém s rezervací, jak se píše v jiných recenzích. Bylo to příjemné posezení nad sklenkou vína a i s jídlem jsme byli spokojeni.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Včerejší návštěva restaurace bohužel potvrdila záporné recenze. O potvrzené rezervaci z Restu nevěděli! A říkali, že je to blbá aplikace, co nefunguje. Nikdy nikde jsem němel stejný problém. Jeden volný stůl našli - 20 minut čekání na objednání piva - stůl hned u baru! Pak následná omluva od servírky, že si lidé dnes objednávají blbosti a nestíhá! Po jednom pivu jsme raději zaplatili a odešli do nejmenované restaurace v pivovaru, kde bylo vše naprosto perfektní!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost, určitě jedná z nejlepších restaurací v centru města Plzně. Výborné jídlo, lahodné pivo, příjemný a pozorný personál. Nelze jinak než doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO