7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace 12° Restaurant

Restaurace a pivnice 12 - historický objekt v jedné z nejhezčích částí Plzně Kopeckého Sadech, přímo naproti Měšťanské Besedě.Stylově upravený interiér nabízí posezení pro 80 zákazníků a salonek pro cca 30 osob, letní trerasa pak nabízí cca 150 míst pod vzrostlými kaštany. S radostí Vám připraví jídla tradiční české kuchyně v moderním pojetí. Interiér dekoruje zbylá část historických parkánových hradeb, které na úrovni "zeleného prstenu" označovaly hranici města.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Přišli jsme s rodinou na oběd a jediné, co bylo chutné, bylo pivo. Vývar ze směsi, pouze z 1/4 ochucené špagety pestem (kvalita školní jídelna) s rozkrájeným suchým plátkem krutího alá medailonky. Kachna mdlá, zelí zase přechucené skořicí. Servírky se opakovaně ptaly, jestli nám chutnalo, tak jsme popravdě řekli, že nechutnalo, ale hlad je hlad. Manager nás nevyslech a vymlouval se na bůhví co. Šéfkuchař měl nejspíš dnes dovolenou, protože jinak nechápu, jak tady může někomu chutnat. Nedoporučuji!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace