Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 18x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Wine Bar Po letech

Přehled hodnocení
96% celkově
96% personál
88% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Polední nabídka je slušná, gulášek byl super, za mě doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Burger jsem hodnotila již minule a na výbornou, naše druhá návštěva byla bohužel lehké zklamání, burger v drolící se tvrdší housce, který ale zachránili zeleninové hranolky a výborným smetanovo-sýrovým dipem, kvůli kterým jsme tady určitě nebyli naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nečekaně výborné burgery, velký výběr vína a fajn prostředí. V této lokalitě jedna z malá možností, kde se dobře najíst a posedět si u skleničky. :) Návštěvu doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Domácké a útulné prostředí, příjemná atmosféra. Víno si čepujete sami podle toho, na co máte chuť - mají opravdu velký výběr. Velice doporučuji domácí nakládané sýry. Kamarádka si dala burger - také velmi dobrý, ale měli jsme menší faux paux, kdy ona nechtěla nic s majonézou (těhotenství), objednala si burger s brusinkovou omáčkou a bohužel ta omáčka byla taktéž s majonézou, což jsme zjistili, až když jídlo přinesli. Servis naprosto perfektní - obsluhující pán burger odnesl a přinesl kamarádce nový (tentokrát bez jakékoliv omáčky). Takže za mě naprosto doporučuji - místo spíš k přátelskému popovídání, rande a tak, kvůlí své velikost a atmosféře se ale úplně nehodí pro hlučné večery ve větší partě lidí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V tomto podniku Wine Bar Po letech jsme byli poprvé a byli jsme velmi mile překvapeni. K jídlu jsme měli hovězí hamburger a k pití různé druhy červeného vína, které si sami čepujete.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá nekuřácká restaurace. Mají dobré pivo, víno, které si člověk sám natáčí (podobně jako ve vinárně na břehu Rhony) a také moc dobrí jídlo. Měla jsem hamburger s halloumi sýrem s dijonskou omáčkou a mohu vřele doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Naše první a rozhodně ne poslední návštěva, personál je milý, komunikativní a příjemný a rád poradí jak s výběrem jídla, tak i s degustací a výběrem vína. Skvěle strávený večer u Dostihů a sázek a kdyby nezavírali, pijeme a sedíme do teď. :))
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stýskali jsme si, že na Pražského povstání není kam se uchýlit nad večerní skleničku. Pak jsme objevili tento skvělý winebar a skáčeme radostí. Je tady útulně, obsluha je profesionální a prostředí je víc než originální :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nekuřácký podnik, kde si sami naléváte víno, které zrovna chcete pít a sami si píšete čárky za každou decku, kterou zkonzumujete. Vína z mnoha českých vinařství.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO