Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 16x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Wine Bar Po letech

 Wine Bar Po letech je stylová vinárna v Praze.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nečekaně výborné burgery, velký výběr vína a fajn prostředí. V této lokalitě jedna z malá možností, kde se dobře najíst a posedět si u skleničky. :) Návštěvu doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Domácké a útulné prostředí, příjemná atmosféra. Víno si čepujete sami podle toho, na co máte chuť - mají opravdu velký výběr. Velice doporučuji domácí nakládané sýry. Kamarádka si dala burger - také velmi dobrý, ale měli jsme menší faux paux, kdy ona nechtěla nic s majonézou (těhotenství), objednala si burger s brusinkovou omáčkou a bohužel ta omáčka byla taktéž s majonézou, což jsme zjistili, až když jídlo přinesli. Servis naprosto perfektní - obsluhující pán burger odnesl a přinesl kamarádce nový (tentokrát bez jakékoliv omáčky). Takže za mě naprosto doporučuji - místo spíš k přátelskému popovídání, rande a tak, kvůlí své velikost a atmosféře se ale úplně nehodí pro hlučné večery ve větší partě lidí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V tomto podniku Wine Bar Po letech jsme byli poprvé a byli jsme velmi mile překvapeni. K jídlu jsme měli hovězí hamburger a k pití různé druhy červeného vína, které si sami čepujete.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO