Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Adama Karlštejn

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak tohle bylo moc příjemné překvapení. Krásná restaurace, suprová obsluha a moc dobré jídlo (měli jsme svíčkovou). Na bonus dostala dcerka kamarádky k dispozici pastelky a papír (aniž jsme něco požadovali) a bylo možné si přidat knedlíky a omáčku (a také nám to bylo nabídnuto rovnou a pak s milým úsměvem přineseno). Ceny jsou pravda trošku vyšší, ale k dispozici je i menu za výhodné ceny a rozhodně nebudete litovat. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pri návratu z prohlídky Karlštejna jsme se rozhodli navštívit restauraci U Adama a byli jsme moc spokojeni. Špičkový personál na jedničku a výborné jídlo. Doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bylo přes třicet stupňů a i v tomto vedru dokázal personál restaurace posezení zpříjemnit a udělat z něj nezapomenutelný zážitek. na stole jsme měli připravené vějíře a rozstřikovače s vodou. Skvělý nápad, maličkost a přitom udělala tak moc. Seděli jsem, výborně jsem se najedli a ještě se kochali krásným pohledem na hrad Karlštejn, který byl nad námi. Nezapomenutelný zážitek nejen pro nás, ale i naše děti..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachází prakticky naproti začátku stezky vedoucí na Karlštejn, takže jsem byl nejdřív trochu skeptický, jestli to nebude klasický 'obklad na turisty'. O to více jsem byl nakonec z celé návštěvy nadšený: ftipný a velmi ochotný personál, který nás hned po usednutí vybavil vějíři a osvěžovači pro schlazení v parném letním dni, příjemné prostředí připravené v rámci možností i na nejmenší návštěvníky a nabídka jídel, kde si vybere každý. Moje vepřová panenka s hříbkovým ragú na bílém víně byla krásně šťavnatá (přesně dle mého gusta, ale pokud chcete víc propéct, stačí požádat obsluhu), hovězí burger byl také dobrý. Pochutnali jsme si a poměr cena/výkon, navíc s přihlédnutím k lokalitě, hodnotím jako naprosto skvělý. Závěr: až vyrazíte s rodinou či přáteli na Karlštejn, tuhle restauraci si určitě nenechte ujít!
Restaurace U Adama Karlštejn Restaurace U Adama Karlštejn Restaurace U Adama Karlštejn Restaurace U Adama Karlštejn

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO