Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Adama Karlštejn

Restaurace je jednou z mnoha na hlavní třídě k hradu Karlštejn. Svou jedinečnost si však snaží udržet stůj co stůj. Přístup ke klientům je zcela odlišný, než tomu bývá na mnoha turistických místech v naší zemi a na světě obecně. Ve zdejší kuchyni se pečlivě dbá na dodržování tradičních receptur, ale i přesto se snaží kráčet cestou moderní gastronomie. Personál je pravidelně školený a vzdělávaný v moderních trendech, ale i tak je zde nejdůležitější osobní a lidský přístup.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pri návratu z prohlídky Karlštejna jsme se rozhodli navštívit restauraci U Adama a byli jsme moc spokojeni. Špičkový personál na jedničku a výborné jídlo. Doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bylo přes třicet stupňů a i v tomto vedru dokázal personál restaurace posezení zpříjemnit a udělat z něj nezapomenutelný zážitek. na stole jsme měli připravené vějíře a rozstřikovače s vodou. Skvělý nápad, maličkost a přitom udělala tak moc. Seděli jsem, výborně jsem se najedli a ještě se kochali krásným pohledem na hrad Karlštejn, který byl nad námi. Nezapomenutelný zážitek nejen pro nás, ale i naše děti..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO