Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Strada del vino

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Další příjemný večer strávený nad skleničkou vynikajícího vína (zkuste Syrah) a k tomu výbornou piadinu. Bohužel jsme neměli štěstí na obsluhu, která se teprve zaučovala, což je na jednu stranu samozřejmě v pořádku, ale bylo nám ještě sděleno, že neví co doporučit za víno, jelikož ho nepije. Ve vinárně. Aha. Jsme vážně v tom vínovém nebi jak se píše u vchodu?
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí pro večerní sklenku vína. Pár italských specialit k zakousnutí. Kromě vína nabízí i výběr prosecca. Obsluha byla trochu pomalejší a zmatenější, ale nic, co by mě odradilo se znova vrátit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná atmosféra, milý a pozorný personál a hlavně **vynikající** víno za výbornou cenu. Kéž by měli širší nabídku večerního občerstvení, ačkoliv jídlo je zde výborné, nenasytilo :(
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
První návštěva tohoto podniku mě velice oslovila. Nejen svojí širokou nabídkou vín, příjemným prostředím, ale i svým "Toskánským mixem", který byl výborný a k vínu se výborně hodil, nebo živou hudbou. Už se těším na další návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajici vino za super cenu. Skvela atmosfera, nekdy hraje i ziva hudba, tak je hlucneji. Pozorny pan majitel i personal. Jak pro rande, tak pro vetsi skupinu lidi. Rezervaci doporucuji :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Simply amazing place; delicious wine, super friendly stuff; we went there for New Year's Eve and it was unforgettable. plus location, just behind Narodni divadlo.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná vinárna, obsluha laskavá, víno skvělé, lokalita super!:) S kamarády jsme byli moc spokojení. Určitě se budeme rádi vracet. Rozhodně doporučuji k návštěvě!:)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO