Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Strada del vino

Přehled hodnocení
100% celkově
95% personál
98% prostředí
98% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná atmosféra, milý a pozorný personál a hlavně **vynikající** víno za výbornou cenu. Kéž by měli širší nabídku večerního občerstvení, ačkoliv jídlo je zde výborné, nenasytilo :(
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
První návštěva tohoto podniku mě velice oslovila. Nejen svojí širokou nabídkou vín, příjemným prostředím, ale i svým "Toskánským mixem", který byl výborný a k vínu se výborně hodil, nebo živou hudbou. Už se těším na další návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajici vino za super cenu. Skvela atmosfera, nekdy hraje i ziva hudba, tak je hlucneji. Pozorny pan majitel i personal. Jak pro rande, tak pro vetsi skupinu lidi. Rezervaci doporucuji :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Simply amazing place; delicious wine, super friendly stuff; we went there for New Year's Eve and it was unforgettable. plus location, just behind Narodni divadlo.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná vinárna, obsluha laskavá, víno skvělé, lokalita super!:) S kamarády jsme byli moc spokojení. Určitě se budeme rádi vracet. Rozhodně doporučuji k návštěvě!:)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO