Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Puro Gelato - Kaprova

Přehled hodnocení
82% celkově
84% personál
80% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 3x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemný a přátelský personál, který mě uvítal "ihned u dveří". Prostředí tohoto podniku mě mile překvapilo. Jedná se totiž o velmi útulné prostředí a přitom je to velký prostor. Objednaná vafle a káva byly velice chutné. Vafle byly dokonce opravdu domácí.
Kavárna Puro Gelato - Kaprova Kavárna Puro Gelato - Kaprova
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jedna z nejlepších gelaterií v Praze. Široká nabídka s neobvyklými příchutěmi. Sendviče i dortíky. Velmi pŕíjemný, světlý, poměrně velký prostor s hodně místy k sezení. Při konzumaci gelata na místě ho dostanete v roztomilé skleněné mističce. Horká čokoláda, kterou jsem měla, chválím. Dala bych si ji určitě znovu. Masalová (chai) příchuť gelata si mě taky dostala.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je sice malé ale velmi útulné, výborná křesla na sezení, když budete mít štěstí a nebudou obsazená. Personál příjemný a ochotný a zdejší výrobky vynikající. Doporučuji vyzkoušet "trubičku" s ricottou
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
vyhodou teto kavarny se zmrzlinou je, ze je to blizko Staromestkeho náměstí a je vetsinou misto na sezeni. V zime je tam trochu chladneji. Vynijajici bezlepkove wafle.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulná cukrárna s opravdu vynikající zmrzlinou. Příště vyzkoušíme zákusky, vypadali nádherně. Tentokrát jsme zkusili vafli a tu bych bohužel hodnotil průměrně. Obsluha příjemná.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí této cukrárny je příjemné a personál je pohodový. Měl jsem zde několikrát vafle se šlehačkou a ty jsou dobré i přesto, že jsou bezlepkové. Takže kdo chce zdravě mlsat mohu doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hned u Staromáku nemusíte se lekat že všude jsou drahé kavárny nebo jen KFC. Je tu také Puro. Zajděte - ochutnejte třeba i ted v chladném počasí zmrzliny z pravého ovoce.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
příjemná cukrárna, proti hektickému protejšímu KFC je klidná příjemná. Zmrzliny které mě upoutaly i v chladném počasí jsou skutečně ovocné a tak rád a i s dětmi zajdu znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Kousíček od Staroměstského náměstí je prima cukrárna se zmrzlinami skutečně z ovoce, je už období spíš na svařák nebo aspon horký čaj, ale i cokoliv jiného tu přijde k chuti.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO