Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Puro Gelato - Kaprova

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
77% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hned u Staromáku nemusíte se lekat že všude jsou drahé kavárny nebo jen KFC. Je tu také Puro. Zajděte - ochutnejte třeba i ted v chladném počasí zmrzliny z pravého ovoce.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
příjemná cukrárna, proti hektickému protejšímu KFC je klidná příjemná. Zmrzliny které mě upoutaly i v chladném počasí jsou skutečně ovocné a tak rád a i s dětmi zajdu znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Kousíček od Staroměstského náměstí je prima cukrárna se zmrzlinami skutečně z ovoce, je už období spíš na svařák nebo aspon horký čaj, ale i cokoliv jiného tu přijde k chuti.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Blízko Staroměstského náměstí příjemná cukrárna je určitě lepší než na protější straně ulice KFC, Hlavně se mi líbí klid a milé prostředí a zmrzlinka je také mnam mnam.
Kavárna Puro Gelato - Kaprova
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
opet skvele bezlepkove wafle. Jen chvilemi to tam trochu smrdelo jejich pripravou. Galeto zmrzliny uzasny a chutny. Velky výběr. Capuccino reserva taky uspokojive.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné místo v centru města. Vstřícný a příjemný personál - když jsme se nemohly rozhodnout, byly nám nabídnuty i ochutnávky. Vynikající zmrzlina celý zážitek ještě podpořila.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvele prostředí. Reservace byla vhod. Maji uzasne zmrzliny Galeto. Vse čerstvý a chutne. Zkusila jsem bezlepkovou wafli, kdyz ji pripravovali tak to tam krásne vonelo a nakonec noc dobre chutnala.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO