Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 42x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café NONA

Přehled hodnocení
76% celkově
76% personál
80% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 24x
3 8x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Další návštěva kavárny opět nezklamala. Jedná se o příjemné místo, kde si dát něco dobrého a pokecat s kamarádkou. Víno a domácí limonády velmi dobré. Obsluha je vždy milá, prostředí osobité - někomu sedne víc, jinému míň.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Milá a cenově dostupná kavárna uprostřed centra. Prostředí podniku už tolik nenadchne, ale na druhou stranu to má svůj osobitý retro styl. Za mě spokojenost :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento měsíc se nám bohužel už potřetí nepodařila udělat rezervace do kavárny Nona. Přesto jsme se sem rozjely a poseděly zde. Mají výborné chlebíčky a skvělý zázvorový čaj.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Tak i zde nám podražilo, škoda. Zázvorový čaj i chlebíčky výborné, víno průměrné. Obsluhující slečna usměvavá a velmi milá. Záchody by si zasloužily celkovou rekonstrukci.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Skvělý podnik! Výborná atmosféra, super hudba a v pohodě hosti. Koktejly solidní, víno spíš průměr, ale dá se. Ideální na páteční párty, jenom škoda, že zavírají tak brzo :(
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Divadelní kavárna s typickým interiérem. U okna byla zima. Prekapavana káva chutná,ale mohla byt teplejsi. Zazvorovy čaj dobry. Gulasova polevka a brokolicovy quiche byl dost průměrný až podprůměrný. Znovu bych jídlo nedala. Vhodný prostor pro studium nebo setkání. Priste ale zvolim jiný, nepřesvědčili mně.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Půl hodiny jsme čekaly na obsluhu. Ojednaly jsme si bagetu po které nám bylo špatně. Nicméně ostatní návštěvy v títo kavárně byly vždy příjemné. Nevím co se jim tentokrát "stalo".
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Kavárna se nachází ve velmi reprezentativních prostorách na skvělém místě. Výhled na ulici přes celoprosklenou fasádu je jedinečný. Ceny jsou standardní. Oceňuji otevírací dobu do 24h.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO