Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café NONA

Přehled hodnocení
76% celkově
75% personál
79% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 17x
3 5x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café NONA v budově Nové scény ND je podnik s pohodovou atmosférou, osmdesátkovým osobitým designem (který mě osobně se líbí) a milou obsluhou. Super místo na drink s kamarády.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné posezení před divadlem na Nové scéně. Interiéry vás vrátí zpátky do 70. let, což je spíše pozitivní a určitě unikátní zkušenost. Podtržená navíc krásným výhledem na Národní. Kdyby byla obsluha rychlejší a projevila větší zájem, tak tam utratíme daleko víc peněz. Takto jsme toho moc nezkusili.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Nona je vlastně divadelní kavárnou. Je zde příjemné prostředí s výhledem na Národní třídu. Obsluha vesměs mladá, šikovná a milá. Podávají tady i kohoutkovou vodu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna je na dobrém místě. Výhled z patra přes prosklenou stěnu na Národní ulici je zajímavý. Za zmínku stojí domácí limonády. Pro schůzky je tam při plném obsazení trochu hlučněji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Mám pro tohle místo slabost, ani nevím proč. Jídlo a pití parádní jako obvykle, personál příjmený, umístění a výhled skvělé. Ale opět přišel šok. Ve 21:00 přišel personál, museli jsme zaplatit a bylo nám oznámeno, že odteď obsluhují jen na baru, bez jakéhokoliv logického zdůvodnění. Půlka lidí se zvedla a šla, zbytek vycházel cca 3 hosté na 1 servírku/číšnika, kteří po zbytek večera vykecávali na baru, namísto aby těch pár lidí normálně obsloužili. Fakt nechápu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jako odpočinek po Dyzajn Marketu dobré, ale v okolí se určitě najde lepší. Škoda, že není menu i v AJ.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Sešli jsme se zde již po několikáté - velmi nám vyhovuje lokalita i nabídka nápojů. Tentokrát chodila obsluha častěji - asi i proto, že jsme seděli blíže baru. Ve večerních hodinách už je omezená nabídka jídel, to bylo průměrné (quiche). Prostředí moc příjemné, jen ty záchody...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Místo k odpočinku a k osvěžení se po Dyzajn Marketu. Prostředí obyčejné ale příjemné. Obsluha mladá a milá. Chyběla mi AJ verze jídelního/ nápojového lístku, což už by v centru města měla být povinnost.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO